Już poraz kolejny organizujemy Festiwal Filmowy Moja Nowa Huta.Festiwal jest bardzo ważnym wydarzeniem dla nowohuckiej społeczności w ramach którego spotkają się dwa pokolenia mieszkańców naszej dzielnicy, młodzież i seniorzy. Ci, którzy budowali to „nowe miasto”, fabryki, architekturę i jego charakter - nowohuccy seniorzy. I ci, którzy odkrywają to miasto przez ostatnie kilkanaście lat - młodzież dla której Nowa Huta to dom, szkoła i pierwsze miłości.To spojrzenie dwóch pokoleń mieszkańców Nowej Huty na historię miasta i na własną historię życia.

         Festiwal to próba dotarcia do szkół podstawowych i gimnazjalnych, klubów seniora z programem edukacyjnym „Jak zrobić film”. Projekt adresowany jest do młodzieży szkolnej oraz dorosłych.

           Warsztaty filmowe dla młodzieży i dorosłych odbywać się będą w pomieszczeniach Szkoły Podstawowej nr 101 os. Jagiellońskie 9 w Krakowie oraz w placówkach macierzystych . Wykłady i ćwiczenia warsztatowe prowadzone będą przez instruktorów Akademii Filmowej i współpracowników telewizji internetowej Moja NH.

 

          Otwarty Konkurs Filmowy będący podsumowaniem warsztatów koordynować będzie telewizja internetowa Moja NH. Na jej kanałach promowane będą prace konkursowe nadsyłane drogą elektroniczną . Uważamy, że projekt ten wpłynie na spopularyzowanie sztuki filmowej jako najskuteczniejszej formy internetowej komunikacji.
Ostatnim etapem zadania będzie Gala finałowa Festiwalu Filmowego Moja Nowa Huta, która odbędzie się czerwcu 2021r. ( dokładna data zostanie zamieszczona na stronie mojanh.pl oraz na FB. W czasie trwania imprezy zaprezentowane zostaną nagrodzone prace konkursowe oraz wybrane filmy .

 

FILMOWY LIST DO MIKOŁAJA

List do M 2

Każdy z Was pamięta przedświąteczne pisanie listu do Świętego Mikołaja? Z pewnością każdy! Tradycja znana od wielu lat wciąż przywołuje na twarzy uśmiech oraz wprowadza nas w wyjątkowy klimat nadchodzących świąt. Jeśli macie ciekawy pomysł na świąteczne prezenty i filmowe wizje- weźcie udział w naszym konkursie!

Wystarczy, że przygotujecie list do Świętego Mikołaja, chwycicie za kamerę i nakręcicie go!

Aby wziąć udział w zabawie, należy na stronie www.facebook.com/Moja-Nowa-Huta w komentarzu pod postem Konkursu przesłać następujące informacje : autor filmu, profil FB, adres mailowy oraz wstawić link do filmiku lub przesłać go bezpośrednio na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

FORMULARZ konkursowy w zakładce /festiwal filmowy/karta zgłoszenia

W Konkursie może wziąć udział każdy uczeń krakowskiej szkoły podstawowej wraz ze swoimi rodzinami. Film może trwać maksymalnie 3 minuty !
Regulamin na stronie www.mojanh.pl oraz w siedzibie organizatora.
Na wasze nagrania czekamy do 10 grudnia 2020r. do godz. 13.
Ogłoszenie wyników odbędzie się 15 grudnia 2020r. na naszych strona internetowych
Laureaci otrzymają w nagrodę mini statywy fotograficzne.
Zapraszamy do zabawy! Nagrajcie film do Świętego Mikołaja i walczcie o nagrody !Oglądaj naszą stronę opowiemy jak zrobić film . Niż niedługo proste zasady jakimi się posługiwać by innym oglądało się nasze filmy dużo lepiej.

 

Organizator

 

MNHTV szary2

 

Partnerzy

 

 

Sponsorzy

 

Ostatnio dodane

06 czerwiec 2021
06 czerwiec 2021
01 styczeń 2021
30 grudzień 2020

Kontakt

Telewizja Internetowa MojaNH

Szkoła Podstawowa nr 101,
Kraków 31-832 os. Jagiellońskie 9,

telefon: 502 540 478

e-mail: radoslaw.omiecinski@gmail.com

facebook: MojaNH - facebook

youtube: MojaNH - YouTube